Galerie zveřejněných vzkazů
Ahoj ,tady Klára já vím že to je někdy těžké ale nevzdávej se! Jinak máme Rozinku(pyruru) a Toníka (andulku) furt mi chybí všichni co umřeli ale nejvíc asi Florinka ???? a chci pracovat jako výcvikářk... Celý vzkaz »
čau jak se máš libi se ti porad kebab jakub 7 . c je irina porad stejna dilina podle pani ucitelky passkudovy jsem nebyla schopna nic napsat fav ucitelka Válková,Kytková
Ahoj Zito,
píšu Ti z roku 2026 v 5. třídě.
Až vyrostu chtěla bych být herečka.
Myslím že umím docela hrát i psát divadelní hry.
- vražda ve vaně
-vražda na ulici ... Celý vzkaz »
Ahoj budoucí já! Až vyrostu, chtěl bych pracovat s technikou. Nevím přesně co chci dělat, ale vím že chci pracovat s technikou.
Chci spíš podnikat než být zaměstnaný. Je to větší risk, ale taky vět... Celý vzkaz »
Ahoj Romane
Pisu ti o tom cim chci byt az vyrostu
(otevri soubor )
)
Ahoj maxi
píšu ti o tom čím se chci stát přečti si soubor prosím a pokud to nepřečteš tak je to tvoje vina
Ahoj Zito,
píšu ti z roku 2026.
Až vyrostu chtěla bych být herečka.
Myslím že docela umím hrát i psát.
-vražda ve vaně
-vlak z padinktonu
-vražda na ulici 5
