Detail vzkazu
Ahoj ,tady Klára já vím že to je někdy těžké ale nevzdávej se! Jinak máme Rozinku(pyruru) a Toníka (andulku) furt mi chybí všichni co umřeli ale nejvíc asi Florinka ???? a chci pracovat jako výcvikářka pejsků a hlavně belgičákůTaky mám motorku a chci bydlet na vesnici plus se zbavit falešných lidí.A pomáhat babičce a dědovi ,jo a nesnáším tátovu přítelkyni
Jinak miluji zvířata i holubi,motorky a až mi bude 15 chci na ní jezdit do školy.Jo,a to je asi vše něco kdyžtak potom připíšu ale vše vždy apomenu takže navidenou
a stay strong byeeee.♥
jo a chci si koupit belgičáka.
