Detail vzkazu
Milá Nelli,
píšu ti dopis o povolání. Teď je mi 11 let. Dělám atletiku (v pondělí, středu a pátek), tancování (v úterý) a sebeobranu (ve čtvrtek). Baví mě tvořit a doufám že tebe taky.
I když si nevybereš povolání, které chci teď, hlavně dělej to co tě baví.
Krásný zbytek dne, Nella.
