Detail vzkazu
čau Tobiasi zajímá mě jestli pořád hraješ fc 26 ale vlatně ted hraješ pravěpodobně fc 29 a už jse asi mega těžší na fc 30 ted hraju za Sokol Troja ted píšu na inf vedle mě sedí David s Tobi. dnes mám poslední tréning, snad sportuješ abys nevypadl zmé vizičkyabys byl nařvanej tak cs s pozdravem Tobias
