Detail vzkazu
Čau Míšo,
píšu Ti o tom, čím se chci stát, až budu dospělý. Až budu dospělý chtěl bych být architekt.
Architekt je velké povolání a je to o navrhování domů, měření, kreslení plánů a o vytrvalosti. Musím ale samozřejmě umět matiku, hlavně teda geometrii a to mi zatím moc nejde :-)
Druhá možnost čím se chci stát je, že budu zpěvák, ale nevím jestli na to mám dobrý hlas. Neumím ani vymýšlet písničky, takže mně napadlo, že bych mohl začínat s kapelou.
Zároveň bych chtěl být choreograf, nějaké taneční kroky už umím, ale musím si vymyslet nějaké vlastní. Zatím napodobuji Michaela Jacksona a hodně se od něj inspiruji.
A jestli bys chtěl být něčím jiným, nevadí mi to, hlavní je ať máš nějaké povolání. Jseš frajer a věřím ti.
Tak ahoj znovu za čtyři roky. Měj se :-D
