Detail vzkazu
čau Eriku! (budoucí já) :D
Doufám že jsi nepřestal hrát Minecraft ;)
Až vyrostu FAKT chci být architektem,
protože za to dávají hodně peněz.
Možná změním svůj názor, ale mně zajíma jestli
budu architektem nebo ne. Jestli nebudu architektem
tak půjdu do E-sportu (sport ale ve hře)
za top 3 ti dávají asi 5 000 dolaru.
Zpátky k architektuře, potřebuju matiku, (geometrii)
mám rád geometrii takže to nebude těžký.
Chci říct že za 5-10 let se hodně změní,
věřim že dokážeš hodně věcí.
Hodně štěstí.
:)
