Detail vzkazu
Ahoj Terko,
pisu ti dopis do budoucnosti aby jsi vedela co jsi chtela mit za povolani kdyz ti bylo 11 let a treba se ti to splnilo a treba ne ale pokud ne nevadi.Kdyz ti bylo 11 let chtela jsi parkurove jezdit na koni nebo pracovat ve formuli a prosim posli mi dopis jestli se ti to splnilo nebo ne a taky mi prosim napis jestli chces byt ted neco jineho nebo to mas furt stejne
Tak cus Terko
