Detail vzkazu
Ahoj Steli.
píšu ti o tom čím se chci stás, až budu dospělá. Nejsem si jistá čím chci být na 100% ale zatím si přeji být veterinářkou, protože mám hodně ráda zvířata a hodně ráda se o ně starám. Mám hodně důvodů proč být veterinářkou, ale to bych tu byla rok.
tvoje mladší já...
Stela.
