Detail vzkazu
ahoj moje starší já Emmy, píšu ti z minulosti z roku 2026.
píšu ti o tom čím bych se chtěla stát a co se děje v přítomnosti.
momentálně bych chtěla být atletkou nebo zpěvačkou,
těd jsem hasička teda dobrovolná.
atletkou bych mohla být protože jsem celkem rychlá a mám celkem výdrž a zpěvačkou protože vyspívám výšky a nestydím se .
ale samozřejmě se potřebuju doučit na zpěv nějaké noty a stupnice a na atletice asi možná nízké starty a to je asi vše
ale samozřejmě to nechám na tobě jakou cestu si vybereš.
Ale mé silné stránky jsou že se :nestydím a, nebojím se ,
mám výdrž ,a kuráž.
doufám že si splníš sny a že se ti všechno co budeš chtít vyplní a taky doufám že v životě budeš štastná a spokojená.
chodíš pořád na hasiče doufám že jo .
tak se měj a užívej s pozdravem tvé mladší já EMMČA
